Restauracja

Restauracja w "Mateo" słynie z życia towarzyskiego. Już od kilkunastu lat skupia Gości, wabiąc znakomitą kuchnią, profesjonalną, dyskretną obsługą i niezwykłym klimatem wnętrz. Odbywają się tu bale, przyjęcia rodzinne, bankiety, uroczyste kolacje i niezliczone jubileusze.
Do Państwa dyspozycji oddajemy Salę Balową na parterze. Na pietrze zaś sale podzieloną na Lustrzaną, Pod Zegarem i Patio, oraz Salę Kameralną i Lożę.

Państwa dzieci u nas mogą mile spędzić czas ,ponieważ na jednej z sal znajduje się „Kącik zabaw dla dzieci”, a na zewnątrz  plac zabaw: zjeżdżalnia, huśtawki, piaskownica, bujaki.

Restauracja jest od lat cenionym miejscem kameralnych spotkań znanym ze znakomitej kuchni. Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie  w podróży, wykwintny obiad z rodziną, lub romantyczny wieczór przy lampce wina w gronie przyjaciół.

Restauracja „Mateo” nawiązuje do ciepłego domowego klimatu powiązanego z tradycją regionu uwzględniając najnowsze kulinarne trendy. Dogadza zarówno smakoszom mięsiwa jak i wegetarianom. Podajemy całą gamę różnych smakowitych potraw regionalnych. Specjalnością naszej kuchni jest polędwica wieprzowa trącana sosem z Damachy. Uzupełnieniem są zapewne doskonałe wypieki z naszego domowego „pieca” przyrządzone wg. własnej receptury;  wyśmienity sernik z bitą śmietanką i sosem wiśniowym oraz szarlotka na ciepło z powiewem lodów waniliowych. Wyborna kawa  i orzeźwiające drinki poprawią nastrój, dając ukojenie i oderwanie od codzienności.

Niepowtarzalne dekoracje zbierane przez pokolenia dostojnie prezentują się podkreślając swoją siłę i przemijanie, połączone z muzyką dają poczucie niezapomnianych chwil.

RESTAURACJA CZYNNA OD 7.00 DO 22.00
NA ŻYCZENIE GRUP – DO OSTATNIEGO GOŚCIA